Podrobnosti o izdelku
| Ime izdelka | Vijolična 25lb PP tkana mrežasta vrečka za čebulo |
| Velikost (širina * dolžina) | 1) 30 * 60 cm Nosilnost: 8 kg 2) 35 * 60 cm Nosilnost: 10 kg |
| Barva | Črna, rumena, rdeča, oranžna, bela, roza, zelena itd. |
| Logotip | Z logotipom ali brez njega ali po meri |
| Teža | 18g-80g ali po meri |
| Tkanje | Krožno pletena, navadna vezava, osnovna pletena, mrežasta vrečka Leno |
| Zdravljenje | z ali brez UV-obdelave |
| Vrh torbe | Z vrvico za zategovanje ali brez nje |
| Dno vrečke | šivano |
| MOQ | 10.000 kosov s prevozom po morju |
| Paket | 2000 kosov/snop (bale) ali po meri |
| Čas dostave | 10–20 dni |
| Trgovski izraz | EXW LINYI; FCA GUANGZHOU ALI SHAGNHAI FOB QINGDAO, CIF, CFR |
| Plačilo | T/T ali L/C na vpogled; Western Union |
| Vzorci | Vzorci so na voljo in brezplačni |
Profil podjetja:
| Ime podjetja | LINYI DONGYI IMPORT&EXPORT CO., LTD |
| Vrsta podjetja | Proizvajalec/tovarna in trgovsko podjetje |
| Glavni izdelki | PP tkana vrečka, BOPP tkana vrečka, PP tkana vrečka v roli, pe mrežasta vrečka, jumbo vrečka in druge plastične vrečke. |
| Certifikat sistema vodenja | ISO 9000, certifikat živilske kakovosti |
| Lokacija | Mesto Linyi, provinca Shandong |
Uporaba
PP mrežasta vreča ali mrežasta vreča se uporablja za nalaganje zelenjave, kot so krompir, paradižnik, fižol, kava, koruza, sadje, kot so jabolko, pomaranča, breskev, lupine itd.
Izdelana je iz PE ali PP materiala. Na voljo je v različnih barvah, kot so vijolična, temno zelena, črna, rdeča in modra. Na mrežasto vrečko lahko natisnete tudi svoj oglas na papirju. Te mrežaste vrečke v obliki čebule vam omogočajo pakiranje predmetov v majhne vrečke z majhno težo, kot je 2 kg ali 5 kg, za prodajo v supermarketu. Izdelane so lahko z vrvico, kar ljudem olajša odnašanje iz trgovine.
Zakaj izbrati nas:
1. Imamo bogate izkušnje s proizvodnjo mrežastih vrečk za čebulo, česen, oranžne arašide itd. 2. Član Alibabe in Kitajskega združenja industrije predelave plastike
3 Lahko bi zagotovili mrežasto vrečko z različnimi barvami več kot 500000 kosov z različnimi proizvodnimi linijami
4. Največja širina tkanine 6m/8m, folija 20m
5. ISO, TUV, BV in SGS certificirano
6. Lahko natisnemo logotip stranke
7. Obiščite številne sejme, kot je kantonski sejem;
-
Visokokakovostna cevasta mrežasta vrečka za česen z izvlečki ...
-
PP mrežasta vrečka iz rdeče čebule in krompirja z vrvico
-
100% deviško dihajočo vrečko za pakiranje drv
-
Kitajski dobavitelj poceni 25 kg pp cevasta mrežasta vreča F ...
-
Proizvajalec mrežastih vrečk za sadje Leno
-
Bela prazna eko 20 kg PP PE mrežasta vreča za zelenjavo












