Podrobnosti o izdelku
| Ime izdelka | 10-kilogramska mrežasta vreča za 25 kg čebule, školjk |
| Velikost (širina * dolžina) | 1) 30 * 60 cm Nosilnost: 8 kg 2) 35 * 60 cm Nosilnost: 10 kg |
| Barva | Črna, rumena, rdeča, oranžna, bela, roza, zelena itd. |
| Logotip | Z logotipom ali brez njega ali po meri |
| Teža | 18g-80g ali po meri |
| Tkanje | Krožno pletena, navadna vezava, osnovna pletena, mrežasta vrečka Leno |
| Zdravljenje | z ali brez UV-obdelave |
| Vrh torbe | Z vrvico za zategovanje ali brez nje |
| Dno vrečke | šivano |
| MOQ | 10.000 kosov s prevozom po morju |
| Paket | 2000 kosov/snop (bale) ali po meri |
| Čas dostave | 10–20 dni |
| Trgovski izraz | EXW LINYI; FCA GUANGZHOU ALI SHAGNHAI FOB QINGDAO, CIF, CFR |
| Plačilo | T/T ali L/C na vpogled; Western Union |
| Vzorci | Vzorci so na voljo in brezplačni |
Profil podjetja:
| Ime podjetja | LINYI DONGYI IMPORT&EXPORT CO., LTD |
| Vrsta podjetja | Proizvajalec/tovarna in trgovsko podjetje |
| Glavni izdelki | PP tkana vrečka, BOPP tkana vrečka, PP tkana vrečka v roli, pe mrežasta vrečka, jumbo vrečka in druge plastične vrečke. |
| Certifikat sistema vodenja | ISO 9000, certifikat živilske kakovosti |
| Lokacija | Mesto Linyi, provinca Shandong |
Prednosti uporabe
Mrežasta vreča ali mrežasta vrečka se uporablja za nalaganje zelenjave, kot so krompir, paradižnik, fižol, kava, koruza, sadje, kot so jabolka, pomaranče, breskve, lupine itd.
Običajno jih imenujemo mrežaste vrečke za čebulo, mrežaste vrečke za krompir, majhne mrežaste vrečke z vrvico za jajca. Izdelane so iz PE ali PP materiala. V mrežasto vrečko lahko naložite predmete različnih tež, kot so 2 kg, 5 kg, 10 kg, 15 kg, 20 kg, 25 kg, do 50 kg. Sporočite nam količino in težo predmeta, mi pa vam bomo priporočili najboljšo vrečko za vas.
In tudi velikost mrežaste vrečke se bo razlikovala zaradi svoje prožnosti, zato je normalno, da je mrežasta vrečka večja ali manjša znotraj 2 cm.
Preden naročite mrežaste vrečke v razsutem stanju, vam bomo zagotovili brezplačen vzorec;
Zakaj izbrati nas
● Eden največjih dobaviteljev mrežastih vrečk na Kitajskem;
● Alibaba Golden Preverjeni dobavitelji;
● Mednarodna dovoljenja;
● Prilagodljiva količina naročila
● Ponujen distributer;
● Brezplačni vzorci












